Рекомендації інструктора з фізкультури та хореографа

09.Тра.2023

ГУРТОК «ДИТЯЧИЙ ФІТНЕС» (Фітбол-гімнастика) Поняття “фітнес” існує без перекладу у всіх мовах світу й відбувся від англійського вираження “tobefіt” – бути у формі. У перекладі “fіtness” означає “придатність”. Результат фітнесу – це насамперед задоволення від занять улюбленими видами рухової активності. Найбільш розпоширені є фітнес – програми, які створені на використанні видів рухової активності аеробної направленості, серед них … Продовжити читання “”

Детальніше
09.Тра.2023
Детальніше
09.Тра.2023

Колектив нашого закладу активно працює над впровадженням в освітній процес здоров’язбережувальних та здоров’ятворчих технологій. Однією з таких технологій є степ-аеробіка. Для дітей старшого дошкільного віку функціонує гурток з дитячого фытнесу, на заняттях якого наші вихованці опановують основи степ-аеробіки. В результаті занять  тіло стане більш струнким, гнучким, пластичним і витривалим. Аеробіка надає позитивну дію на весь … Продовжити читання “”

Детальніше
09.Тра.2023

ЗУМБА ДЛЯ ДІТЕЙ (ZUMBA FOR KIDS)   Зумба для дітей (Zumba for kids) – це порівняно молодий танцювальний напрямок, в якому бездоганно поєднуються запальні танці зі спортом. На сьогодні зумба набула поширення у більш ніж 180 країнах світу, а її назва перекладатиметься з колумбійської як «швидко рухатися». Заняття проходять під веселу, енергійну музику, а спеціально … Продовжити читання “”

Детальніше
19.Кві.2023

Фізичне виховання дітей в сім`ї Всі батьки хочуть, щоб їх дитина виросла здоровою, сильною і міцною, однак часто забувають про те, що добрі фізичні команди обумовлені в першу чергу її руховою активністю. Тому вам, шановні батьки, необхідно піклуватися про правильний розвиток у дитини основних рухових навичок: ходьба, біг, лазіння по дробині, підлізання, стрибки, кидання… В сім`ї … Продовжити читання “Фізичне виховання дітей в сім`ї”

Детальніше