Скарбничка музкерівника

30.Жов.2023

Ходить осінь по садах, Ходить, усміхається. Ніби в казці швидко так Кольори міняються   Під таким гаслом пройшли свята Осені у нашому дошкільному навчальному закладі . Усі дітки із задоволенням співали пісні, розповідали віршики, прославляючи осінь за її красу та врожаї.Завітала до вихованців і сама винуватиця свята – щедра Осінь, яка розважала малят іграми та … Продовжити читання “Осіннє свято”

Детальніше
30.Жов.2023

21 вересня в усьому світі традиційно святкують Міжнародний День миру. Наш дитячий садочок не міг залишити цю дату поза увагою, особливо зараз коли мир нам всім дуже потрібен. Ми — діти України — прагнемо жити в мирі й злагоді. Мир — це життя, це благополуччя та благоденство в кожній сім’ї. Метою заходу є формування у … Продовжити читання “День миру”

Детальніше
30.Жов.2023

14 жовтня Україна відзначила День захисника Вітчизни та День козацтва. Це свято, яке об’єднує різні покоління наших мужніх захисників української держави, людей, які боролися за волю народу і незалежність рідної землі. У минулому – це запорізькі козаки та воїни УПА, сьогодні це – воїни антитерористичної операції, які в цей час мужньо та самовіданно відстоюють територіальну … Продовжити читання “Хай живе козацька воля – хай живе козацький дух”

Детальніше
06.Чер.2023

Випускний бал у дитячому садку — це завжди важлива подія, яка стає невід’ємною частиною життя дошкільнят та їхніх батьків. Дітям доводиться розлучатися з друзями та добрими й улюбленими вихователями. Та це не день для смутку, а велика подія, бо випуск — це маленька сходинка до нового життя. І тому випускне свято завжди особливе. Кінець травня … Продовжити читання “Прощавай, наш любий садочок!”

Детальніше
18.Тра.2023

Не перший рік у нашому дошкільному закладі як і у всій Україні, відзначають День вишиванки. І цього року вихованці та вихователі садочку долучились до акції «Одягни вишиванку». Дрес-кодом дня була вишиванка, і весь садок замайорів різнобарвними візерунками української вишивки. Хтось радів своїм новим вишитим обновкам, хтось вдягнув улюблену вишиванку. Але всі були єдині у думці, … Продовжити читання “«День вишиванки»”

Детальніше