Рекомендації вихователя з англійської мови

28.Бер.2024

Чудове поєднання вивчення англійської мови та  IT технологій. Під час заняття з англійської мови, діти ознайомились з новим лексичним матеріалом з теми “Food”(“Їжа”). Для закріплення знань використовували інтерактивні завдання. Дошкільнята з великим задоволенням виконували вправи.

Детальніше
10.Тра.2023

Під час занять велика увага приділяється ігровим прийомам. Всі полюбляють грати, бо це цікаво та весело, а ще й корисно. А вивчати англійську мову граючись – основа успіху. Гра – це не від’ємна частина навчального процесу, адже дитина активно пізнає світ через гру. Ось невелика кількість ігор, які використовуються під час занять :                                                                 … Продовжити читання “Ігрова діяльність під час заняття з іноземної мови”

Детальніше
10.Тра.2023

Іноземна мова у дошкільному закладі Як вчити слова, щоб був результат? Повторення кілька разів до повного запам’ятовування. Вчити слова словосполученнями, щоб розуміти їх в контексті. Написати слова на маленьких картках (з одного боку англійський варіант, а з іншого український), носити їх завжди з собою, час від часу продивлятись. Відкладайте, ті, які вже вивчили, записуйте нові. … Продовжити читання “Іноземна мова в дошкільному закладі”

Детальніше
10.Тра.2023
Детальніше
21.Кві.2023

Як вчити слова, щоб був результат? Повторення кілька разів до повного запам’ятовування. Вчити слова словосполученнями, щоб розуміти їх в контексті. Написати слова на маленьких картках (з одного боку англійський варіант, а з іншого український), носити їх завжди з собою, час від часу продивлятись. Відкладайте, ті, які вже вивчили, записуйте нові. Написати слова на великих аркушах … Продовжити читання “Іноземна мова у дошкільному закладі”

Детальніше