17.Тра.2024

17.05.2024 року, в нашому закладі пройшло спеціальне об’єктове тренування з ЦЗ на тему: «Дії керівного складу цивільного захисту та працівників ЖЦРД № 55 у разі виникнення надзвичайних ситуацій воєнного характеру». Дії керівництва та працівників закладу під час проведення тренування були злагодженні, чіткі та професійні. На етапі проведення навчання, тренування через імітаційне моделювання елементів обстановки за … Продовжити читання “Спеціальне об’єктове тренування з цивільного захисту”

Детальніше
16.Тра.2024

У кожної держави є свій атрибут, який ідентифікує її з-поміж інших націй. Ми пишаємося своєю рідною, солов’їною, милозвучною мовою, а вишиванка – це і є наша мова, якою розмовляє українська душа. Вишиванка – це наша національна гордість. У кожен стібок вплетена доля Українського народу, її історія, традиції та звичаї. За традицією вишита сорочка передавалася з … Продовжити читання “16 травня – День вишиванки”

Детальніше
09.Тра.2024

«Європа – це континент різних культур, релігійних та правових традицій, але, водночас, спільних цінностей. Ці цінності сприймає, а відтак і захищає Європейський Союз. Він заохочує співробітництво між європейськими кордонами, сприяє єдності при збереженні розмаїття»   09 травня в Україні відзначають День Європи. Вперше в нашій країні заходи, присвячені цьому дню, проводилися в 2003 році. Основою … Продовжити читання “День Європи”

Детальніше
03.Тра.2024

В нашому дошкільному закладі, напередодні великого свята Великодня з дітьми Корекційної групи  була проведена тематична розвага «Свято Великодня»,  тематичне заняття під час якого дошкільнята ознайомилися з такими народними звичаями, як:  святкування Вербної неділі, чому останній тиждень перед Великоднем називається чистим, білим або страсним. Навчилися розрізняти, що Пасха – це свято Великоднє, а Паска – святковий … Продовжити читання “Великдень 2024”

Детальніше
26.Кві.2024

Наш дивний світ такий, як казка, Он в небі хмаронька пливе, Тож бережи його, будь ласка, Все в ньому гарне і живе, Он квітка полум’ям палає, Яскраве сонечко блищить, Чарівна пташечка співає, Все в дивосвіт прийшло, щоб жить.

Детальніше